top of page
 • İngiltere Ofisimiz Hakkında
  Bir Sabun Hikayesi bir Red Moon Organizasyon kuruluşudur. 2016 Aralık ayında başlayan hikayemiz doğru ve dürüst hizmet anlayışı ile bu zamana kadar kesintisiz olarak sizlerin desteğiyle ulaştı. Bundan sonra da yeni fikirler ve farklı oluşumlarla sizler ile birlikte olmaktan memnuniyet duyacağız. Bir Sabun Hikayesi'nin ana merkezi İstanbul da bulunmaktadır. İkinci ofisimiz ise İngiltere'nin başkenti Londra'dadır. Red Moon Weddings UK olarak İngiltere ve Avrupada ki misafirlerimizi ürünlerimizi yakından incelemek üzere kuzey londrada ki ofisimize bekliyoruz.
 • İngiltere Davetiye Modellerimiz Hakkında
  Davetiye modellerimize web sitemizden ulaşabileceğiniz gibi instagram sayfamız üzerinden de ulaşabilirsiniz. Uluslararası misafirlerimiz ise Londra ofisimizin web sitesindende modellerimize ulaşabilirler. www.redmoonweddings.co.uk
 • Uluslararası Gönderim
  Nerede olduğunuz fark etmeksizin tüm Dünya'ya ekspres uçak kargo ile teslimat yapıyoruz.
 • Ödeme Şartları
  Ödemelerinizi kredi kartınızla yapabileceğiniz gibi mail üzerinden ileteceğimiz hesap bilgilerine de Havale ya da EFT yapabilirsiniz. Fakat havale/eft işlemlerinde gireceğiniz bilgilere dikkat etmenizi tavsiye ederiz. En ufak bir harf ya da rakam hatasında ödemeniz 48 saat içerisinde bankanız tarafından hesabınıza iade edilecektir. Bu sebeple Havale ya da EFT işlemlerinde ödemenizin ulaşıp, ulaşmadığı hakkında bilgi almak için lütfen bizim ile iletişim geçiniz. Ödemenizin ardından dekont iletmeyi lütfen unutmayın aksi tadirde yapılan ödemenizi gelen pek çok ödeme arasından ayrıştırmamız mümkün olmayacaktır. Ayrıtnılı bilgi için lütfen "Gönderiler Hakkında" başlığını kontrol ediniz.
 • Online Ödemeleriniz Güvence Altında
  Web sitemiz üzerinden kredi kartınızla güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kullanılan sağlayıcı tarafından koruma altındadır. Bir Sabun Hikayesi kesinlikle kart bilgilerinize erişemez.
 • Kişiye Özel Davetiye Çalışması
  Eğer farklı bir yerde gördüğünüz bir tasarım varsa o modelin fotoğrafını bize iletebilirsiniz. Hayaliniz de ki model ile var olan model arasından size özel bir tasarım hazırlayacağız!
 • Davetiyelerinizi Kişiselleştirin
  Davetiye tasarımınızda ki tüm detayları kişiselleştirebilirsiniz. Kağıt türlerinden, zarf rengine kadar tüm detayları zevkinize göre hazırlıyoruz! İpek kurdele, kutu davetiye, canlı ve kuru çiçekli süslemeleri de yapılabilir!
 • Davetiyelerde Kullanılan Mum Mühürleri Hakkında
  Mum mühürlerini 20 farklı renk skalasında sizlere sunuyoruz. Seçeceğiniz mühür rengini 6 farklı desenimiz ile kullanabilirsiniz. Bununla ilgili olarak siparişinizi oluşturduktan ve ödemenizi yaptıktan sonra sizlere online katalog ileteceğiz. Bu kataloglardan mühür deseni ve rengini seçebileceksiniz. Hatta isterseniz mühür deseniniz baş harfleriniz bile olabilir!
 • Değişim ve İade Politikası
  Ürünlerimiz kişiye özel ürünler olduğu ve tekrar değerlendirilmesi mümkün olmadığı için sipariş onayınız sonrası üretilen ya da teslim alınan ürünlerin iadesi mümkün değildir. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen "Gönderiler Hakkında" başlığını kontrol ediniz.
 • Kandil Çeşitleri Hakkında Önemli Bilgilendirme
  Kandil modellerimiz tamamıyla doğal deniz otundan üretilmektedir. Dolayısıyla deniz otlarının renklerinde kimi zaman ton farklılığı olabilir. Tüm kandil çeşitleri tek bir renk tonlamasında kimi zaman olmamaktadır. Doğal ürünlerde bu tip durumların yaşanmasının son derece olası olduğunu sipariş öncesi lütfen unutmayınız. Bu durumdan sebep rahatsız olacağınızı düşünüyorsanız lütfen yüzlerce fakrlı model arasından başka bir ürün tercih ediniz. Doğal ürünlerde herhangi bir değiştirme/iptal/iade söz konusu olmadığını yeniden hatırlatmak isteriz. Benzer talepleriniz olursa kesinlikle red edileceğini bildirmek isteriz. Ayrıntılı bilgi için lütfen "Gönderiler Hakkında" başlığını inceleyiniz.
 • Daha Fazlası İçin...
  Daha fazla sorularınız mı var? Lütfen bizim ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Ayrıntılı bilgi için lütfen "Gönderiler Hakkında" başlığını kontrol ediniz. "Yapabileceklerimiz hayallerinizin ötesinde..."
bottom of page