top of page

Özel günlerinizin başlangıcından, düğün gününüze kadar olan süreçte sizler ile birlikte olmaktan çok mutluyuz ve bu süreçten en az sizin kadar keyif alıyoruz.

Sizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz! Davetiniz için en önemli parçalardan olan hediyelik ve davetiyeleri büyük bir titizlikle ve özenle hazırlıyoruz.

2016 yılında başlayan yolculuğumuzda eşsiz ürünleri üreteceğimize söz vererek bu yola çıktık. İlk günden beri aldığımız her dönüş "iyi ki" dememize sebep oldu.

Bunun en büyük inşasının ise karşılıklı "saygı" olduğuna inanıyoruz.

Bu sebeple, davetiyenizden ya da hediyeliğinizden herhangi bir şekilde memnun değilseniz, lütfen bizimle iletişime geçin. Bu konuda çalışacağımızı ve çözüm için elimizden gelenin fazlasını yapacağımıza söz veriyoruz.

 • Sipariş ödemenizi web sitemiz üzerinden kredi kartı ile İyzico alt yapısında güvenli olarak yapabilirsiniz.

 • Banka aracılığı ile Havale ya da EFT işlemi de yapılabilmektedir. (Girilen bilgilere lütfen dikkat ediniz. "Alıcı Adı ve Soyadı" bilgilerinde yapılan en ufak bir eksiklik ya da yanlışlıkta bankanız tarafından yapmış olduğunuz ödeme 48 saat içerisinde hesabınıza iade edilecektir. Dolayısıyla ödeme hesabımıza ulaşmayacaktır. Bu konu ile ilgili yetki sadece bankanıza aittir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız ayrıntılı bilgi için lütfen banka personeli ile iletişime geçiniz.)

 • Showroom'dan yapılan ya da teslim alınmak istenen tüm siparişlerde nakit ödeme seçeneği bulunmaktadır.

 • Showroom'dan teslim alınacak siparişin ödemesi yapılmadan kesinlikle teslim edilmemektedir. Kredi kartı ile post ödemelerinde +KDV olduğunu önemle hatırlatır bu gibi durumlar için nakit bulundurmanızı tavsiye ederiz.

 • Kargo ödemesi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo şirketi ile %50 indirimli olarak gönderilmektedir. Siparişiniz kargo firması tarafından onaylandıktan sonra 2 ya da 3 iş günü içerisinde adresinize ulaşır. Kargo takibi ile ilgili tüm sorumluluk kesinlikle ALICIYA aittir.

 • Yurt dışı ödemeleri için iki seçeneğimiz mevcuttur. Bunlardan biri sitemizde tanımlı olan ödeme kanalı ile  hesabınızdan güvenli olarak kredi ya da banka kartı ile işlem yapabilirsiniz.

 • Yurt dışı ödemeleri için ikinci seçenek olarak firmamıza ait Sterlin, Euro ve Dolar hesabı bilgilerini sizler ile paylaşmaktayız. Bu hesaplar aracılığı ile Western Union ya da PayPal seçeneği üzerinden de işlem yapabilirsiniz.

 • Yurt dışı gönderimleri anlaşmalı olduğumuz DHL özel kargo şirketi aracılığı ile ekspres uçak kargo seçeneği ile sigortalı olarak gönderilmektedir. Kargo ücretleri koli ölçü ve kilogramına göre değişiklik gösterdiğinden sipariş esnasında lütfen bizim ile iletişime geçiniz. Ülkeye göre değişmekle birlikte kimi zaman gümrük vergisi çıkabilmektedir. Bu tutar alıcıya aittir. Siparişiniz yola çıktıktan sonra teslimat süreci Avrupa ülkeleri için 1-2 iş günü, Amerika ve Kanada'ya 2-4 iş günü, Uzak doğu ülkelerine ise 4-6 iş günüdür.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI ÖDEME ŞARTLARI

İPTAL VE İADE POLİTİKASI

Satın almış  olduğunuz ürünlerin (davetiye ya da hediyelik) kişiye özel olarak üretiminin yapıldığını lütfen unutmayınız.

 • Sipariş bilgilerinizi bize gönderdikten ve ödemeniz ulaştıktan 24 saat içerisinde siparişi iptal etme hakkınız bulunmaktadır. Bu durumda ödemiş olduğunuz tutarı kesintisiz olarak tarafınıza iade etmekteyiz.

 • Söz konusu olan ürün ya da davetiyenin 24 saatten sonra ki iptal işlemlerinde toplam tutarın %50 kesintisi yapılarak tarafınıza 3 iş günü içerisinde iade edileceğini önemle hatırlatırız. Her ne sebep olursa olsun kesinti işlemi uygulanmaktadır. Bu tutar sarf ettiğimiz emek ve zamanın telafisi içindir.

 • Ürünleriniz size ulaştıktan sonra tüm detayları kendiniz belirlediğiniz için herhangi bir iptal/iade/değişim hakkı bulunmamaktadır. Söz konusu ürünler size "hatalı" ya da kargo esnasında oluşan herhangi bir durumdan sebep "hasarlı" ulaştı ise bu konuda üzerimize düşeni yaparak, gerekli hasarı gidermekteyiz. 

 • Bu sebeple, sipariş esnasında oluşturduğunuz bilgileri lütfen iki kez kontrol ederek ve vermiş olduğunuz bilgilerin doğruluğundan emin olarak ilerlemenizi önemle hatırlatırız.

 • Yetkili kargo şirketi ürünleri adresinize getirdiğinde teslim almadan önce herhangi bir kırılma ya da yıpranma durumunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Söz konusu herhangi bir durum varsa kesinlikle tutanak tutturulması gerektiği aksi takdirde kırılan ürün sayınız için herhangi bir şekilde yardımcı olamayacağımızı hatırlatırız. 10 adet ve altı kırıklarınız için kırılan ürün sayısının ücreti, 10 adet ve üzeri kırıklar için kırılan ürün sayısı yeniden herhangi bir kargo ücreti ya da ürün ücreti alınmadan gönderilmektedir.

 • Hediyelik ürünler doğal meyveler ve canlı çiçekler ile hazırlanmaktadır. Maalesef doğal olan hiç bir varlığa müdahale edemiyoruz. Dolayısıyla ürünlerin renk, boyut, şekil ve çiçek yapısı kimi zaman aynı olmamaktadır. Cam ürünlerde zaman zaman kullanılan camların rengi de değişmektedir. Tüm tasarımlarımızın "el yapımı" ürünler olduklarını ve doğal ürünlerin mevsime hatta aylık periyodlar dahilinde kullanılan malzemeye göre de değiştiğini önemle hatırlatırız. Bu konu ile ilgili sorularınız varsa sipariş öncesi güncel ürünün fotoğrafını görmek için lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

 • Magnet gibi doğal ürünlerde herhangi bir cilalama, zımparalama ya da parlatma gibi farklı işlemlerin yapılmadığını, ürün içeriği (çiçekli ya da meyveli) nasılsa elle tutulduğunda dokusunu hissedebileceğinizi lütfen unutmayınız. Doku çalışması modellerin doğal ve sıradışı yapısını ortaya çıkarması için özellikle yapıldığından söz konusu ürünlerin yapımında herhangi bir hata olmamaktadır. Bu nedenlerden dolayı ürünün "hatalı" olduğunu karar verirseniz sipariş öncesi bizimle kesinlikle doğru ve net bilgi için iletişime geçiniz. Ürünlerle ilgili farklı düşünceleriniz de varsa lütfen sipariş sonrası yanılmamak için bizimle kesinlikle iletişime geçiniz.

 • Web sitemiz ya da sosyal medya hesaplarımızda ki ürünleri yakından görmek isterseniz, tereddütleriniz varsa, ürünlerin boyut, renk ya da görünüşünün canlı halde nasıl olduğunu merak ediyorsanız özellikle ayrıntıyı seviyorsanız lütfen Showroom'umuzu ziyaret edin. Sıcak bir kahve eşliğinde sizin ile ilgilenmekten memnuniyet duyacağız.

 • Davetiyeler için tasarım provası 4 ya da 5 maili içermektedir. Tasarımlarınızı bu süreç içerisinde dikkatlice kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Mümkünse  baskı onayınız öncesinde A4 kağıda prova alarak yazım hatalarına ya da bilgi eksikliğine dikkat etmenizi önemle hatırlatırız. Bu sayede tasarım provasını arkadaşlarınıza ve ailenize göstererek fikir dahi alabilirsiniz!

 • Davetiye tasarımına onay verildikten sonra baskısı alınan tasarımın herhangi bir durumdan sebep ikinci kez baskı alınması gerekirse size indirimli fiyatlar ile yardımcı olmaktayız. Bu durumda yeni bir davetiye tasarımı oluşturabilirsiniz. Maalesef ki baskı onayı verdiğiniz bir tasarım için geri ödeme yapamıyoruz. Provaları iyi değerlendirmenizi tecrübelerimize dayanarak bir kez daha hatırlatırız. 

 • Kullanılan cihaza bağlı olarak sitemizde sunduğumuz renkler ekranınızda farklı görünebilir. Davetiyelerinizi aldıktan sonra, renklerin ekranda gördüklerinizle aynı olmadığına karar verirseniz, maalesef geri ödeme yapamayız. Bunun yerine, size indirimli bir yazdırma seçeneği sunmaktan memnuniyet duyarız. Size gönderilen son provanın baskısını almanız aklınızda ki soru işaretlerini gidermenize yardımcı olacaktır.

 • Bu sebeple, ürün siparişi vermeden önce lütfen "Mesafeli Satış Sözleşmesi" ve "Sıkça Sorulan Sorular" başlıklarını dikkatlice okuyunuz. Sipariş için ödeme yapıldıktan sonra söz konusu başlıklarda ki tüm hükümleri kabul ettiğinizi lütfen unutmayınız.

 • Kişiye özel olarak hazırlanmış bir ürün ya da davetiyeyi farklı bir kişi için kullanılmasının mümkün olmadığını, böyle bir çalışma politikamız bulunmadığını önemle hatırlatırız. Bu şekilde sunulan teklifler karşısında üzüldüğümüzü belirtmek isteriz.

 • Web sitemiz  ve sosyal medya hesaplarımızda ki tüm ürün ve davetiye tasarımları tarafımıza aittir. Bu konuda haklarımız Türkiye Cumhuriyeti Patent ve Marka kurumu tarafından korunmaktadır. Hiç bir ürün/fotoğraf/yazı/marka adı dahil olmak üzere kopyalanamaz, taklit edilemez ya da usulsüzce kullanılamaz. Lütfen bu şekilde bir kullanım görürseniz bize bildirmekten çekinmeyin. Göstermiş olduğunuz hassasiyet için teşekkür ederiz.

Söz  Veriyoruz!

 • Kargo esnasında yaşanılan herhangi bir problem,

 • Davetiyenizde baskı esnasında oluşan herhangi bir sorun,

 • Hediyeliklerinizde üretim kaynaklı bir hata,

olursa işlemlerin yeniden tarafımızdan ek bir ücret talep edilmeden yapılacağına söz veriyoruz!

bottom of page